Společnost Elnur S.A., sídlící ve Španělsku (Madrid) patří mezi uznávané přední světové lídry v oblasti výroby zařízení elektrického vytápění. Již více než 40 let poskytuje řešení pro moderní elektrické vytápění prostřednictvím širokého sortimentu produktů.

Sortiment je tvořen moderními dizajnovými elektrickými radiátory EcoSeco, olejovými radiátory plněnými ekologickou kapalinou EcoFluid, konvektory, elektrickými kotli, akumulačními kamny. V sortimentu nechybí ani koupelnové radiátory, terasové infrazářiče nebo vysoušeče rukou.

Výroba produktů probíhá nejmodernějšími technologiemi. Plně automatizované elektrostatické práškové lakování zaručí perfektní povrchovou úpravu výrobků proti stárnutí a korozi. Všechny radiátory mají zabudovaný hodně přesný termostat s odchylkou +/- 0,1 ° C a nejmodernější technologii pro regulaci spotřeby el.energie, tzv. Electronic TRIAC Control Optimizer.

Pomocí těchto technologií úspory v nákladech pro vytápění mohou překročit i 30%.

Pět montážních linek zajišťuje každoročně výrobu 150 000 elektrických radiátorů, 40 000 akumulačních kamen, 30 000 konvektorů a dalších produktů. Celý výrobní proces a taky každý produkt, který je vyroben, splňuje všechny kvalitativní normy ISO.

Exportní odběratelé rozmístění ve více než 30 zemích světa zařazují společnost Elnur S.A. mezi světovou špičku ve výrobě elektrických topných zařízení.

Dostupnost produktů výrobce Elnur S.A. zajišťuje společnost KLIMATEL Šaľa, s.r.o. | AirOnline a to pod značkou Gabarrón pro slovenský (od roku 2011) a český trh (od roku 2014).

Našim cílem je poskytování dokonalého návrhu na vytápění pro každého zákazníka. Díky bohatým zkušenostem našich pracovníků a širokého sortimentu produktů dokážeme navrhnout pro každého zákazníka to nejlepší individuální řešení.

VIDEO o společnosti ELNUR s.a.

MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁTY VÝROBCE

ISO 9001 : 2008 Certifikát kvality, který potvrzuje vysokou kvalitu výrobků a služeb, kvalitu a stabilitu procesů ve všech oblastech společnosti, jejich řízení a neustálé zlepšování s cílem uspokojit potřeby zákazníků.

ISO 14001 : 2004 Systém environmentálního manažerstva, který podporuje ochranu životního prostředí, aby výrobní procesy, od fáze návrhu až do konce výroby, probíhaly v souladu s normami ochrany životního prostředí.

MEZINÁRODNÍ CERTIFIKÁTY PRODUKTŮ

Každý výrobek Gabarrón se vyznačuje maximální bezpečností při používání, nejlepšími funkcemi, které zaručují pohodlí a nízkou spotřebu elektrické energie. Bezpečnost, výkonnost a účinnost jsou doprovázeny vysokým standardem kvality výrobních procesů.

Každý výrobek je pečlivě otestován, aby splňoval nejnáročnější mezinárodní požadavky na elektrickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu.

CE označení je potvrzením toho, že výrobek je v souladu s příslušnými základními požadavky evropských technických předpisů (směrnicemi), které se na výrobek vztahují, a že shoda byla prokázána pomocí příslušného postupu posuzování shody. Základní požadavky jsou požadavky týkající se bezpečnosti výrobků, ochrany veřejného zdraví, ochrany spotřebitele, ochrany životního prostředí a v některých případech i interoperability.

Některé normy, které produkty Gabarrón splňují a o nichž získali certifikáty od následujících organizací AENOR, IESE, CSA, IRAM, NF ÉLECTRICITÉ: EN 60335-1, EN 60335-2-21, EN 60335-2-35, EN 60335-2-43 , EN 60335-2-61, EN 50106, EN 55014-1, EN 55014-2, EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 62233, EN 55014-1, EN 55014-2, EN 61000 -6-1, AS / NZS 60335-2-30, UL-2021, CSA-C22.2

PRODUKTY JSOU ERP READY

CO JE SMĚRNICE ErP (Energy related Products)?

Směrnice o ekodizajnu, nazývaná také jako směrnice o energetických výrobcích, byla zavedena Evropskou unií jako součást programu ochrany klimatu s cílem snížit emise a optimalizovat úspory energie u výrobků označených značkou CE.

Ekodizajn definuje minimální požadavky na účinnost pro výrobky související s elektřinou, jako jsou ohřívače vody, tepelná čerpadla, kotle, konvektory, elektrické radiátory, elektrické žebříkové radiátory, ohřívače atd.

Regulace ErP je založena na výpočtu energetické účinnosti (Ns). Spotřebiče musí dosáhnout minimální požadovaný výsledek v závislosti od jejich instalace (pevná či mobilní). Výpočet energetické účinnosti je založen na dvou kritériích:

  1. Výkon regulace, jako je základní mechanický termostat, elektronický termostat nebo digitální týdenní programátor.
  2. Přítomnost rozšířených funkcí, jako dálkové ovládání nebo detektor otevřených oken.

Aby byl elektrický topný produkt kompatibilní s ErP, musí dosáhnout hodnocení ErP (Ns) 36% pro mobilní zařízení a 38% pro pevná zařízení.

Všechna elektrická zařízení Gabarrón Plus i žebříkové radiátory TBBK jsou ErP ready, čili poskytují nejlepší kvalitu, bezpečnost a úsporný provoz.

JAKÝ JE HLAVNÍ ÚKOL NAŘÍZENÍ ErP?

S novým ErP nařízením plánuje EU dosáhnout takzvaný cíl 20-20-20, jehož podstatou je do roku 2020 dosáhnout:

    • 20% snížení emisí CO²
    • 20% snížení spotřeby primární energie
    • 20% zvýšení podílu obnovitelné energie

Tato opatření budou mít silně pozitivní vliv na ochranu životního prostředí a stimulaci energetických úspor.