PH Plus

Programovatelný digitální konvektor

Elektrické konvektory jsou přímotopné tělesa s rychlým náběhem a jednoduchým ovládáním. Mají poměrně nízké pořizovací náklady a jednoduchou instalaci. Jsou vhodné pro různé chaty, zimní zahrady, pro ubytovací zařízení, firemní prostory, na doplňkové i hlavní topení rodinných domů či bytů.

 

 

Poskytují přirozenou cirkulaci vzduchu v místnosti. Studený vzduch vstupuje do zařízení přes dolní část a ohříván je pomocí hliníkové spirály. Následně je ohřátý vzduch distribuován rovnoměrně do místnosti přes vrchní mřížky konvektoru. Mohou se použít samostatně nebo jako doplněk již existujícího topného systému.

V nabídce jsou ve výkonu od 750 do 2000W v bílé barvě RAL9010. Ocelová konstrukce je povrchově upravena elektrostatickým práškovým lakováním, které zaručuje perfektní povrchovou úpravu proti stárnutí a korozi. Neobsahují ventilátor, díky čemuž mají tichý provoz. Mají rychlý (neakumulačný) náběh, díky kterému jsou vhodné do místností, kde není během celého dne třeba držet konstantní teplotu. Vhodné jsou i na dlouhodobé temperování.

Konvektory PH Plus jsou z hlediska ovládání inteligentní zařízení, mají digitální displej, hodně přesný zabudovaný termostat s možností denního a týdenního programu.

Technologie ETCO (Electronic Triac Control Optimizer) přináší inovační řešení pro optimalizaci odběru elektrické energie během topení. ETCO spolupracuje se zabudovaným termostatem a usměrňuje odběr elektřiny formou výpočtu potřebného příkonu na udržování nastavené teploty.

V konvektorech PH Plus nechybí ani detektor otevřených oken. Pokud je aktivována funkce detekce otevřených oken, konvektor se automaticky vypne v případě náhlého poklesu teploty v místnosti. Pokud radiátor zjistí pokles teploty o 2,4 ° C během 4 minut, vypne se. Po 30 minutách se konvektor vrátí do předchozího režimu provozu.

Súčasťou balenia je konzola na nástenné uchytenie a napájací vodič s dĺžkou 1,5m bez vidlice (koncovka do zásuvky). Krytie je IP20 (nevhodné do vlhkého prostredia). Bezpečnostný obmedzovač teploty je zabudovaný.

VÝHODY

 • ErP ready – více informací v sekci CERTIFIKÁTY
 • digitální displej
 • velmi přesný programovatelný termostat s možností denního i týdenního programu, který umožňuje reagování konvektoru už i na minimální změnu teploty
 • rychlé ohřívání
 • zabudovaná technologie ETCO (Electronic Triac Control Optimizer) – přináší inovační řešení pro optimalizaci odběru elektrické energie během topení, ETCO spolupracuje se zabudovaným termostatem a usměrňuje odběr elektřiny formou výpočtu potřebného příkonu na udržování nastavené teploty
 • zabudovaný detektor otevřených oken – pokud je aktivována funkce detekce otevřených oken, konvektor se automaticky vypne v případě náhlého poklesu teploty v místnosti

CHARAKTERISTIKA

 • 3 provozní režimy – Denní, ECO noční a režim temperování
 • zabudovaný programovatelný pokojový termostat
 • bezpečnostní omezovač teploty
 • krytí IP20 – Stupeň ochrany (není chráněn proti stříkající vodě)
 • 1,5m napájecí kabel
 • držáky pro montáž na stěnu